12 березня світ відзначає Міжнародний день шкільного харчування. Це можливість для кожної громади інтегрувати тему здорового харчування в освітній процес – через практику, діалог і залучення дітей. У 2026 році реформа шкільного харчування переходить до етапу посиленого впровадження Стратегічної цілі 4 «Комунікація здорового харчування».
Наша спільна задача – забезпечити якісні зміни в організації харчування та сформувати сталу культуру усвідомленого вибору серед дітей та їхніх родин.
Турбота про здоров’я дітей - це найкраща інвестиція в майбутнє. У закладах освіти Чернеччинської громади завдяки активній підтримці сільської ради успішно реалізується програма безкоштовного харчування для дітей дошкільного та шкільного віку.
Головна увага приділяється забезпеченню дітей якісними гарячими обідами. Щодня учні отримують свіжі, поживні та збалансовані страви, приготовані з дотриманням усіх санітарних норм. Гаряча їжа посеред навчального дня - це не лише міцний імунітет та енергія для нових звершень, а й відчуття домашнього затишку в стінах рідної школи.
Чернеччинська сільська рада традиційно ще з 2021 року забезпечує повне фінансування харчування дітей дошкільного і шкільного віку, що є суттєвою допомогою для сімейного бюджету кожної родини.
Також за кошти громади системно оновлюється технологічне обладняння та проводяться поточні ремонти харчоблоків та їдалень.
Зазначимо також, що за кошти бюджету громади у 2025 році у 3 закладах освіти встановлено системи накопичення енергіі з сонячними панелями, що дозволяє закладам освіти, та в першу чергу - харчоблокам - працювати незалежно від енергетичної ситуації в системі. Також у 2026 році планується збільшення їхньої потужності майже у 2 рази!
Добробут дітей - це незмінний пріоритет нашої громади! Дякуємо батькам та вчителям за довіру!


