21 січня відбулася робоча нарада директора та лікарів Чернеччинського центру первинної медико-санітарної допомоги. Ключовою темою зустрічі стало дотримання державних стандартів у наданні медичних послуг жителям нашої громади.

Під час наради особливу увагу приділили таким питанням:

Дотримання стандартів МОЗ: Лікарі обговорили виконання Порядку надання первинної медичної допомоги (наказ МОЗ №504), який визначає правила роботи сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Взаємодія з НСЗУ: Розглянули вимоги Національної служби здоров’я України щодо виконання умов договору. Це необхідно для стабільного фінансування закладу та забезпечення пацієнтів безоплатними послугами.

Якість медичної документації: Акцентували на важливості належного оформлення медичних документів, що є запорукою прозорості та контролю якості лікування.

Координація роботи закладу спрямована на те, щоб кожен пацієнт громади отримував фахову медичну допомогу відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ