Шановні жителі Чернеччинської громади!
Від щирого серця вітаю Вас зі Святим вечором та прийдешнім Різдвом Христовим!
Довгоочікувані Різдвяно-новорічні свята — вісники здійснення мрій та бажань, втілення всіх сподівань очікування гарних новин.
Нехай із першою різдвяною зіркою у ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, достатку, надії та впевненості, здійсняться найзаповітніші мрії.
Сьогодні, ми всі пам’ятаємо про тих, хто не може з нами сісти разом до спільної вечері. Хто зустрічає Першу зорю у холодних окопах, в бойових машинах, за пультами зенітних комплексів. Хто віддав життя за незалежність України та поруч з Ангелами тримає українське небо, тому найперше віддаймо шану нашим Героям, українським воїнам. Вони стоять на охороні добра, любові, правди і життя.
Нехай тепло Різдвяного вогню зігріє Ваші серця протягом усього року, а світло Різдвяної зірки осяє кожного і зійде на всіх Божа благодать і благословення. Нехай здійсняться заповітні бажання та мрії, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю!
З Різдвом Христовим! Христос народився! Славімо його!