Осіннім мистецьким бранчем відзначили своє професійне свято працівники культури Чернеччинської громади. В час війни, викликів, випробувань бібліотекарі, клубні працівники, керівники аматорських колективів потребують додаткових стимулів, джерел сили. Тож нова форма проведення урочистого заходу – це і професійне навчання, і обмін досвідом та творчими планами, і маса позитивних емоцій. Бо в цей надскладний приємно відчувати свою значущисть, бути впевненим, що ти частина команди, у якій разом піклуються про спільне.
У вітальному слові голова громади Роман Бублик, привітав працівників галузі з професійним святом, подякував за активність, талант і патріотизм, та побажав, щоб кожен задум втілювався у життя, а підтримка громади завжди була надійним підґрунтям для нових звершень і сміливих ідей!
Разом до Перемоги!

