На цьому наголосив голова громади Роман Бублик у ході інспектування робіт по його будівництву.
Облаштування поля на території Чернеччинської школи уже завершується. Зараз працівники підрядної організації монтують штучне покриття, згодом проведуть завершальні роботи.
Реалізація проектів стала можливою завдяки участі громади у державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», основною умовою участі у якій є співфінансування із місцевим бюджетом (50/50 державний і сільський бюджет).
«Розбудові спортивної інфраструктурі ми приділяємо значну увагу. За півтора роки існування громади це вже другий такий об’єкт. І на цьому ми не зупиняємось, на черзі село Пологи» - повідомив Роман Юрійович.
