Свято-Троїцький чоловічий монастир заснований у 1654 році, в живописному місці на вершині Монастирської гори, поблизу села Чернеччина. Свято-Троїцький монастир був одним з найвизначніших архітектурних ансамблів Слобожанщини. Першим будівельником монастиря був Ігумен Іоанникій. Своєю могутньою красою він нагадує фортецю.
Дзвіниця Свято-Троїцького монастиря — рідкісний збережений зразок монастирської дзвіниці оборонного типу першої половини XVIII ст. Нині вона є пам'яткою архітектури місцевого значення.
Контактна особа: Священик Павло (тел: +380953053740)
